Dyplomowana higienistka stomatologiczna

Pani Sabina Staniszewska – Cichy jest asystentką z bardzo dużym doświadczeniem. W naszej placówce pracuje z najbardziej doświadczonymi dentystami i stomatologiami, którzy cenią sobie jej zaangażowanie w pracę z pacjentem oraz niezrównane umiejętności pracy stricte przy fotelu zabiegowym. W placówce bierze udział przy zabiegach chirurgicznych, ortodontycznych oraz szeroko pojętej stomatologii zachowawczej. Pani Sabina jest również ekspertem, jeżeli chodzi o uzupełniające wizyty ortodontyczne. Jeżeli akurat w naszej placówce nie ma lekarza ortodonty jest w stanie pomóc w sposób doraźny każdemu pacjentowi. Jako matka dwójki dzieci ma niesamowite podejście do małych pacjentów. To ona zapewnia im komfort i szczęśliwą drogę do gabinetu, a wszystkie dzieci, po które przychodzi zawsze chętnie wędrują na umówioną wizytę.

Ukończone kursy: 1. "Asysta na cztery ręce"
2. "Kurs pomocy dentystycznej"

Przede wszystkim nie zapominaj wymienić szczoteczki po około trzech miesiącach użytkowania. Wskazanym jest również dokonanie wymiany po opryszczce lub po przebytej chorobie.

Bardzo dobrze wiemy, że słodycze niekorzystnie wpływają na zęby i zwiększają ryzyko próchnicy. Możemy zastąpić cukier ksylitolem.
Samodzielnie kontroluj stan swojej jamy ustnej. Warto sprawdzać czy nasza jama ustna jest wolna od niepokojących objawów. Krwawienia dziąseł czy guzki i zgrubienia powinny nas skłonić do wizyty u stomatologa.